15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU

O nás

Jsme prodejní a realizační společnost – zabýváme se prováděním obkladačských prací, prodejem a pokládkou podlahových krytin (laminát, vinyl, dřevo) různých značek a prodejem a montáží dveří.

Na trhu působíme již 15 let. Provádíme zakázky v různém rozsahu – od soukromých osob po developerské společnosti. Díky velké mobilitě a dobrému poměru ceny a kvality realizujeme zakázky jak na území celé České republiky, tak i na Slovensku a v Německu.

Tým tvoří přibližně 50 vysoce kvalifikovaných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi získanými při provádění obkladačských a montážních prací u nás i v zahraničí.

Svým klientům nabízíme prostřednictvím naší sesterské společnosti Keramika Soukup výhodný nákup keramických obkladů a dlažeb, stavební a izolační chemie tuzemské i zahraniční výroby, nářadí. Zákazníci mohou navštívit velký showroom v Plzni Křimicích, v Horažďovicích či Praze Stodůlkách, kde najdou ukázky možností použití obkladů a dlažeb, mozaik, stejně jako sanitární keramiku, vodovodní baterie či koupelnové doplňky.


Historie

Společnost vznikla v roce 2000 jako sesterská společnost Keramiky Soukup a. s.. Za dobu svého působení na trhu se může pochlubit realizací velkých developerských projektů jako např. katedra ČVUT, Varyáda Karlovy Vary, univerzita Plzeň, Techmania Plzeň, depo Plzeň ….viz reference nebo svou účastí na zvláštních projektech jako např. obklad bazénu na největší cestovní lodi světa Oasis of the Seas ve finském Turku.

Stále usilujeme o zdokonalování ve svém oboru, rozšiřujeme sortiment námi nabízeného zboží a služeb, velmi dbáme na kvalitu naší práce, která je naší vizitkou.

Naším cílem je spokojený zákazník!

Ocenění

Za svou práci v budově fakulty architektury Českého vysokého učení technického v Praze jsme obdrželi ocenění Realizace roku 2011.
 

 

 

Proč si vybrat právě SPO, s. r. o.

- zkušenosti a praxe v oboru
- přizpůsobíme se přáním a potřebám klienta, najdeme nejvhodnější řešení
- nabídka komplexních služeb – návrh, řešení, vizualizace, výběr materiálu, cenová nabídka, realizace, pokládka + přidružené služby
- showroom sesterské firmy Keramika Soukup v Praze a Plzni – inspirace i možnost vidět na vlastní oči použité materiály a naši práci
- kompletní servis pro developerské skupiny
- komplexní zabezpečení projektu od studie až po vlastní realizace (ve spolupráci s architekty, projektanty, designéry a stavebními firmami)
- možnost grafického zpracování na PC dle požadavků
- za naši práci a kvalitu hovoří realizované zakázky a reference našich klientů

Nechte nás přesvědčit Vás o naší kvalitě!