15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU

Obklady, dlažby

Návrh řešení, poradenství, vizualizace

Snažíme se vyhovět na 1. místě přání zákazníka, připravíme spolu s Vámi nejvhodnější návrh řešení, pro Vaši lepší představu Vám Vaši koupelnu nakreslíme – připravíme vizualizaci – současně umožní spočítat přesné množství materiálu, rozměry koupelnového vybavení a stanovit přesnou cenu celé realizace.

Výběr materiálu

Můžete navštívit showroom naší sesterské firmy Keramika Soukup v Plzni Křimicích, Horažďovicích či v Praze Stodůlkách a vybrat si obklad či dlažbu dle Vašich přestav – je zde vystaveno velké množství keramických obkladů a dlažeb různých formátů a povrchů, (pokud nemáte jasnou (konkrétní) představu o podobě Vaší koupelny či dlažby, nechte se inspirovat …).

K dispozici Vám bude vyškolený odborný personál, který Vám bude při výběru nápomocen, zároveň Vám může podat informace o dostupnosti a případné dodávce Vámi vybraného materiálu. Materiál objednáme a dopravíme na Vámi určené místo.

Realizace – pokládka

Tým našich odborných spolupracovníků Vám provede pokládku Vámi vybraných obkladů a dlažeb dle Vašeho přání. Řídíme se heslem „Nic není nemožné“.