15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU

Podlahy

Návrh řešení, poradenství, zpracování cenové nabídky

S ohledem na technické podmínky a Vaše přání odborně pomůžeme s výběrem vhodného materiálu, zpracujeme nejvýhodnější cenovou nabídku

Výběr materiálu

Navštívit můžete naši vzorkovnu v naší sesterské firmě Keramika Soukup, na adrese Chebská 2 v Plzni Křimicích, k dispozici Vám bude odborně vyškolený prodejce. Zjistíme dodací lhůty, materiál objednáme a dopravíme na Vámi určené místo

Realizace – pokládka

Tým našich odborných spolupracovníků Vám provede pokládku Vámi vybraných podlah

Nabízíme a zastupujeme tyto výrobce podlah

Podlahy Kronotex

Podlahy Kronotex jsou vyrobené z přírodních, obnovitelných surovin. I přesto jsou těžko hořlavé a dokonce odolné proti žáru z cigaret. Mají také vysokou odolnost proti skvrnám a snadno se čistí a udržují. Právě proto jsou i odolné proti opotřebení, tlaku i oděru. Ani světlo podlahám Kronotex nezpůsobí újmu a vypadají i po letech brilantně. Společnost Kronotex se ovšem soustředila také na to, aby podlahy byly pohodlné na chůzi a také dobře izolovaly zvuk.
Další výhody podlah Kronotex:

  • - jsou vhodné pro prokládku na teplovodní podlahové topení
  • - chrom pór synchronizovaná struktura dřeva
  • - mají vizáž nekonečné elegance jednoho kusu s hladkým (neviditelným) přechodem ve spojích
  • - jsou antistatické
  • - V-spára na dlouhých stranách lamel
  • - V-spára na všech čtyřech stranách lamel

Druhy podlah Kronotex

Dynamic
Standard
Exquisit

Podlahy Quick-Step

Podlahy Quick-Step poskytují skvělou záruku 25 let, kterou byste u konkurence hledali marně. Aby výrobce mohl poskytnout takto dlouhou záruku, musí dbát na kvalitní výběr surovin, ze které jsou podlahy Quick-Step vyrobeny. Jádro je vyrobeno z kompozitního dřeva a i díky tomu je podlaha dlouhodobě stabilní. Také povrchová úprava je velmi profesionální, což zajišťuje maximální ochranu proti opotřebení, poškrábání a skvrnám. Také dekory si můžete vybrat z velkého množství různých provedení. Podlahy Quick-Step jsou u zákazníků velmi oblíbené a podobně na tom jsou i podlahy Rooms a podlahy Kronotex.

Druhy podlah Quick-Step

Laminate
Parquet
Livyn

Podlahy Rooms

Kolekce podlahy Rooms je velice široká, vybrat si můžete z profesionálních laminátových podlah ve 30 dekorech - od oblíbené bukové 3-parkety až po vysoce ušlechtilý dub v provedení selských prken. Díky exkluzivnímu matnému provedení se budete cítit, jako byste opravdu chodili po kvalitním opracovaném dřevě. Podlahy Rooms se snadno udržují. Nabízíme je v několika provedeních podle šířky. Přirozeně pohlcují zvuk a samozřejmostí je i antistatická povrchová úprava. Vedle podlah Rooms si můžete prohlédnout také podlahy Quick-Step a podlahy Kronotex.

Druhy podlah Rooms

penthouse 12 mm
studio 8 mm
suite 8 mm
loft 10 mm